Upřednostňuje matka Brada Pitta Jennifer Aniston?

Je druhého října 2005 a jsme v Kalifornii. To znamená, že Jennifer Aniston je sama a Brad Pitt se může konečně veřejně stýkat s Angelinou. Rozvod je u konce a obě celebrity si můžou naložit se svým životem, jak se jim zlíbí. Takže - kdybys byl Brad Pitt, určitě bys vzal Angelinu k Vám domů ukázat mámě a tátovi, že jo?

Možná ne. Zdroj iVillage nám řekl, že Bradova matka zatím není připravená k seznámení s krásnou Hollywoodskou herečkou Angelinu.

Brad Pitt je šokovaný - Angelina Jolie prý není ten typ ženy, kterou si jen tak může přivést domů ukázat matce. Minimálně ne teď. Když Brad volal své mámě do Missouri, že by domů rád přivedl Angelinu a její děti Maddoxe a Zaharu, odpověděla mu, že ještě není připravena na to poznat jeho novou přítelkyni.

Její přátelé říkají, že se Bradova matka která se stále stýká s Jennifer Aniston a pravidelně si telefonují je vůči exmanželce velmi loajální a potřebuje čas na to, aby si zvykla žít bez ní. Oddaný syn řekl matce, že jí rozumí.

Toto je ale v rozporu z dřívější zprávou o tom, že Brad Angelinu své matce představil a vše proběhlo v pořádku.

Podle deníku UK Daily Mirror udělala herečka na Pittovy rodiče velmi dobrý dojem.

Softpedia citovala také z deníku UK Daily Mirror: \"Paní Pittová si myslí že Angelina je kouzelná žena a přeje si jen, aby byl její syn šťastný. Teď, když je rozvod vyřešen může Brad naplno projevit své city.\"

Takže - která zpráva je pravdivá? Nemám tušení. Ale myslím si, že čím déle bude Brad s Angelinou chodit, tím déle si pak bude muset usmiřovat mámu.

| mylan | 8.10.2005 01:36 |

Maribeth e-mail www 1.6.2011 16:06 That's 2 celevr by half and 2x2 clever 4 me. Thanks!
Demarlo e-mail www 10.8.2016 04:50 Profesor Paco, Muchas gracias por tomarse el tiempo en recordarnos de tan bella manera. Las foto de los padres me encanto. Es usted un det#llista&a8230;Es en verdad un grato honor haberlo tenido en clases. Siempre se le recuerda y recordara!Muchos saludos
Pridanie komentára


Text *
Bold text Italics Link    :-) ;-) 8-) :-D :-P :-O :-( :-/ ;,( ]:-D :-[

Ochrana proti spamu. Napíšte prosím číslicu 4:

Powered by MNews!

| © mylan & Sasa2002, 2005 | Člen skupiny TVpratele.info | Hosting: Flyweb.cz |  ↑  |